نمایندگی هوشمند 01

درباره شرکت پلی اوره تان

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران در سال 1355تاسیس گردید  و پس از چندین سال فعالیت تخصصی در زمینه تولید قطعات فوم(PU) موفق به کسب عنوان سازنده طراز اول این قطعات در صنعت خودرو شناخته شد. با راه اندازی و گسترش خطوط تولید کارخانجات در زمین هایی به مساخت بیش از 18000 متر مربع زمینه فعالیت خود را در دو سابت جداگانه تولید فوم سرد و فوم اینتگرال ادامه داد و محصولات خواب خود را شامل : بالشت ها  ,محصولات ارتوپدیک ,تشک و مبلمان برای افراد مختلف در سنین متفاوت تحت برند تجاری هوشمند ارا‍‍ٔ‌ئه می نماید.
از جمله افتخارات کسب شده توسط این شرکت می توان به ارائه فن آوری فوم سرد ,فوم انتگرال و مموری فوم  برای نخستین بار در کشور , صادر کننده نمونه ی سال های ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰ و همچنین واحد نمونه ی استاندارد در سال های 90 و 1392 اشاره نمود.

نمایندگی هوشمند 02

درباره بالش های هوشمند

محصولات بالشت این شرکت در دو نوع نرم و سخت برای افراد مختلف در سنین متفاوت با روکش های قابل تعویض ارائه می گردد.علاوه بر انعطاف پذیری بالا ,شکل ویژه و طراحی خاص آن باعت گردیده تا در تماس با گردن موجب تسهیل گردش خون و تثبیت وضعیت به ویژه به هنگام درد های حاد گردن و آرتروز ,گردد.

محصولات ارتوپدیک هوشمند

محصولات ارتوپدیک این شرکت در انواع گردنبند طبی ,پشت کمری ,گردنی ,زیر نشیمنی ,بین زانویی ارائه می گردد. طراحی خاص و ویژه به خصوص برای زنان باردار و افرادی که از درد های استخوانی و هموروئیدی رنج می برند و یا افرادی که جراحی های خاص انجام داده اند ,می تواند کمک شایانی باشد.

درباره محصولات مادر و کودک هوشمند

شرکت هوشمند بخشی از محصولات خود را به  طراحی و تولید محصولات مادر و نوزاد اختصاص داده است تا عوارض و خطرات دوره بارداری و نوزادی را کاسته و آن را تماما به لحظات شیرین و خاطره انگیز به خصوص برای مادران تبدیل کند ضمن این که استفاده از این محصولات محدود به استفاده در مدت زمان خاصی نبوده است. از جمله این محصولات می توان به بالشت حاملگی ,نگهدارنده کودک ,دور گردنی نوزاد و … اشاره نمود.