با توجه به اهمیت مسئله رضایت  و احقاق حقوق مشتریان عزیز گجت سنتر اقدام به تدوین شرایط بازگرداندن کالا نموده ایم لذا خواهشمند است بندهای ذیل را با دقت مطالعه نمایید :

گارانتی 7 روزه گجت سنتر : ضمانتی است که گجت سنتر برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز درخصوص کالاهایی که توسط شرکت های وارد کننده مورد گارانتی نمیباشد ارائه گردیده است .


شرایط گارانتی مشمول موارد زیر است :
1- کالایی که از نظر فنی مورد اشکال بوده و به اصطلاح کارکرد درستی نداشته باشد ، امکان برگشت کالا به شرط اعلام کتبی در فرم تماس با ما ، تا حداکثر 7 روز پس از دریافت کالا وجود دارد.
2- کالای مورد اشکال بایستی از نظر ظاهری ، جعبه و ملحقات ارسالی تا اتمام 7 روز مهلت ضمانت به درستی حفظ گردد . (خط و خش ، باز شدن پیچ های دستگاه ،پلمب دستگاه ، پارگی جعبه و موارد دیگر باعث ابطال ضمانت است . )
3- وجود مغایرت در *مشخصات فنی کالا (فقط جدول مشخصات) باید 24 ساعت پس از تاریخ دریافت کالا به صورت کتبی از طریق فرم تماس با ما به اطلاع گجت سنتر برسد تا به آن رسیدگی گردد .


در خصوص کالاهای با گارانتی شرکتی (مجموعه فعال/سازمان) :
ارائه خدمات پس از فروش ارائه خدمات با شرکت (سازمان) ضمانت کننده است و گجت سنتر موظف است اطلاعات شرکت (سازمان) گارانتی را در اختیار مشتریان قرار دهد .

- تصاویر کارتن (جعبه) و محصول موجود در سایت با توجه به سفارش کمپانی وارد کننده یا سازنده کالا (مانند نحوه نوشتار آرم برند محصول یا مسایل جزیی کالا مثلا جزییات محتویات کارتن رنگ جعبه اندازه جعبه و تغییرات جزیی مشابه (غیر از *مشخصات اصلی کالا)) در هریک از بازه های زمانی فروش ، احتمال تغییر داشته و این مغایرت به شرطی که در *مشخصات فنی کالا نباشد نمیتواند مورد اشکال قرار بگیرد دقت داشته باشید: فیلم های جعبه گشایی و عکسها صرفا جهت آشنایی با خود کالا و یا کارکرد آن را دارد ولزوما به معنی مطابقت 100 درصدی با جزییات عکس و فیلم نمیباشد .

توضیحات موارد خدمات پس از فروش مانند : آموزش و راهنمایی استفاده و ... جزو تعهدات گجت سنتر نبوده و به علت مشغله بسیار بالا امکان پاسخ دهی  در این خصوص مقدور نمیباشد . در خصوص آموزش و راهنمایی برای استفاده سعی خواهیم نمود تا در سایت اطلاعات تکمیلی را قرار دهیم .

خواهشمند است مشتریان گرامی درصورتیکه ابهامی در هر مرحله از خرید دارند حتما قبل از خرید بطور کتبی سوال خود را در " تماس با ما " مطرح و گجت سنتر موظف به ابهام زدایی با پاسخ کتبی میباشد. لذا تماسهای تلفنی به علت عدم امکان ضبط و نشر مجدد مورد استناد نمی باشد .

پانوشت :

*: مشخصات محصول (مشخصات فنی)


فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری