نمایندگی انکر-01

درباره شرکت انکر

با عرضه تلفن های هوشمند به بازار و گسترش برنامه های متعدد، بازی های سرگرم کننده ، استفاده مداوم از اینترنت و خط Wifi ، صفحه نمایش های بزرگتر و رزولوشنهای بالاتر و به طبع پردازنده های قوی تر سبب گردید تا عرصه رقابت در زمینه رفع نیاز های کاربران در این زمینه برای شرکت های فعال مرتفع گردد.بدین ترتیب شرکت انکر از معتبر ترین برند ها در این زمینه می باشد که توانسته رتبه اول فروش را در سایت Amazon کسب نماید.

خرید محصولات انکر

نمایندگی انکر-02

درباره پاور بانک های انکر

از معروفترین برندهای سازنده ی پاور بانک ها در سرتاسر جهان کمپانی انکر (Anker) است که توانسته در این زمینه رتبه ی اول فروش سایت آمازون را کسب نماید. این کمپانی با معرفی و ارائه انواع مختلف پاور بانک توانسته نیاز کاربران را تامین کند به گونه ای که کمتر کاربری می توان یافت که محصول مناسبی برای نیاز خود یافت نکرده باشد.با وجود این تنوع چشمگیر از محصولات انکر، این برند در کشور ما چندان شناخته شده نیست. اما با بررسی اجمالی چند محصول آن می توان به راحتی متوجه تفاوت کیفیت و کارآیی محصولات این برند گردید.

درباره کابل های تبدیل و شارژر های انکر

تنوع محصولات انکر در زمینه کابل های تبدیل و شارژر در راستای سیاست های این شرکت به منظور آسان تر نمودن زندگی برای مصرف کنندگان لوازم الکترونیکی به گونه ای مناسب رضایت مخاطبان را جلب نموده است.
از جمله محصولات شارژر های USB و شارژر های فندکی جهت استفاده در داخل خودرو و غیره, گیرنده و فرستنده های متنوع با دارا بودن انواع مختلف اتصالات و شیوه های ارتباطی مختلف بلوتوثی, کابلی همه و همه پاسخ گوی سلیقه ها و نیاز های مختلف افراد بوده است.

درباره شارژرهای رومیزی انکر

پاور پورت ها power port انکر از بهترین شارژرهای دیواری با چندین پورت و قابلیت شارژ انواع گجت های الکترونیکی است .

درباره اسپیکرهای انکر

تنوع محصولات انکر در زمینه اسپیکر و هدفون علاوه بر همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها, تنوع در کانال های ارتباطی به صورت بلوتوثی, کابلی و …, تنوع در طرح و رنگ نیازهای متفاوت همه گروه های مختلف مخاطبان خود را مرتفع نموده است.