نمایندگی اورال بی-01

درباره شرکت اورال بی

اورال بی نام تجاری محصولات بهداشتی دهان و دندان است که کار خود را با طراحی و عرضه اولین مسواک در سال 1950 میلادی توسط دکتر رابرت هات سان در آمریکا آغاز نمود.
در سال 2005 شرکت پراکتر اند گمبل (P&G)، کمپانی ژیلت (مالک برند اورال بی ) را خریداری نمود و بدین ترتیب محصولات اورال بی ، شامل مسواک های دستی و برقی برای کودکان و بزرگسالان، نخ دندان و دهانشویه ها به سبد محصولات شرکت پراکتر اند گمبل اضافه گردید. مسواک های دستی و برقی اورال بی در سطح جهان بیش از برندهای دیگر از سوی دندانپزشکان توصیه و مورد استفاده قرار می گیرند.
در سال 1955، شرکت پراکتر اند گمبل با اضافه کردن فلوراید به خمیردندان انقلابی در عرصه بهداشتن دهان و دندان ایجاد کرد. ماده ای که به طور چشم گیری استحکام و قدرت دندان ها را بهبود می بخشید و به میزان قابل توجهی پوسیدگی دندان ها را کاهش می داد.
شرکت پراکتر اند گمبل تنها شرکتی است که مجموعۀ کاملی از محصولات مرتبط با سلامت دهان و دندان را برای سالم و زیبا نگاه داشتن لبخند ها ارائه می کند. اورال بی با تکیه بر یک مجموعه بی نظیر و برخورداری از حمایت وسیع متخصصین دندانپزشکی, کارآیی لازم را جهت اعتماد به نفس بخشیدن به مصرف کنندگان خود، به دست آورده است.

نمایندگی اورال بی-02

درباره مسواک های برقی اورال بی

سلامت دندان‌ها ارتباط مستقیمی با میزان اهمیتی دارد که به آن‌ها می‌دهیم که این مهم را می توان با استفاده از نخ دندان ،دهان شویه و مسواک محقق نمود. استفاده از مسواک مناسب یکی از راه‌های حفظ سلامت دندان‌ها و همچنین زیبایی آن‌هاست.
شرکت اورال بی در جهت کمک به حفظ سلامت دهان و دندان با طراحی مسواک های برقی با قابلیت های تعویض سری ،طراحی سری های مختلف جهت استفاده دندانهای حساس و یا با قدرت سفید کنندگی بالا و یا قدرت تمیز کنندگی بالا، انواع مختلف چرخشی و لرزشی ، تایمر محصولات خود را طراحی و عرضه می نماید که این عوامل همراه با کیفیت ساخت بالا توانسته نظر های متفاوت در سطح جهان را به سوی خود جلب نماید.