نمایندگی پاناسونیک-01

درباره شرکت پاناسونیک

شرکت پاناسونیک شرکت الکتریکی ژاپنی و چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در کادوما،اوساکا قرار دارد،در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا تاسیس شد و در طول سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی قرار دارد، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند.
این شرکت در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان چهارمین تولیدکننده تلویزیون در جهان شناخته شد.
در سال‌های نخست، این شرکت به فروش لامپ، اطوی برقی و هولدورهای لامپ پرداخت و در سال ۱۹۲۷ اولین تولید خود، که لامپ‌های دوچرخه بود را با برند ناسیونال به بازار ژاپن عرضه کرد.
و در طول دهه‌های ۱۹۵۰، ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ خط تولید محصولات و لوازم برقی خانگی ، با برند ناسیونال را گسترش داد. به گونه ای که در سال ۱۹۶۱ کونوسوکه ماتسوشیتا، به ایالات متحده آمریکا سفر کرد و پس از دیدارهایی که با بزرگترین فروشندگان لوازم الکترونیکی این کشور داشت، اقدام به تولید تلویزیون با برند پاناسونیک، برای بازار آمریکا نمود.
شرکت پاناسونیک طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات الکترونیکی، الکتریکی و صنعتی را تولید و عرضه می‌کند. این محصولات عبارتند از: تلویزیون (LCD,LED) ,دستگاه های پخش دی وی دی، سیستم‌های سینمای خانگی، دستگاه‌های ضبط و پخش تصاویر دیجیتال، دوربین های فیلمبرداری ویدیوی و …

نمایندگی پاناسونیک-02

درباره تریمرهای(اصلاح کننده های موی گوش،بینی و ابرو) پاناسونیک

یکی دیگر از محصولات شرکت پاناسونیک، دستگاه اصلاح کننده موی گوش ، بینی و ابرو  برای آقایان می باشد. سادگی کار با این دستگاه و کیفیت بالا در اصلاح ، باعث گردیده که به سرعت از محبوبیت بالایی در میان آقایان برخوردار گردد.

درباره ماشین های اصلاح پاناسونیک

با توسعه شرکت پاناسونیک و تکمیل خطوط تولید خود ،فضای ورود این شرکت به عرصه تولید محصولات شخصی برقی با تولید ماشین های اصلاح ایجاد شد. گروه تجاری پاناسونیک توانست با نوآوری در محصولات خود و تولید انواع مختلف ماشین های اصلاح چرخشی(سه تیغه) ،فویلی و تریمر به درستی به نیاز مندی ها پاسخ داده و به سرعت محصولات خود را در سطح بین الملل عرضه نماید.