نمایندگی دکانت-01

درباره دکانت

شرکت رابین در حوزه کسب و کار الکترونیک در اواخر سال 1393 فعالیت های خود را با نام برند دکانت در راستای بهبود فرآیند خرید از سایتهای اینترنتی ایران آغاز نمود و در این مسیر شریک تجاری وی به نام شرکت راهکار های همراه کارینا ,فعال در حوزه مخابرات و ارتباط با اپراتور های تلفن همراه کشور , مشارکت نموده است تا در این حوزه خدماتی متفاوت و با کیفیت بالاتر ارائه نمایند.
اساس کار برند دکانت بر بازاریابی صحیح تمامی محصولاتی که در ایران به درستی اطلاع رسانی نشده بودند, بنا نهاده شد. هدف این شرکت رسیدن به نقطه ای است که افراد با آگاهی لازم در خرید خود با اطمینان از سایت های فروشگاهی خرید خود را انجام داده و از امکانات و شیوه درست استفاده از آن کالا به درستی آگاه گردند.

نمایندگی دکانت-02

درباره پاور بانک های انکر

شرکت دکانت نمایندگی انحصاری پاور بانک برند انکر در ایران می باشد که رایج شدن استفاده از تلفن های هوشمند و استفاده مداوم از برنامه های متعدد آن, بازی های مختلف ,اتصال به اینترنت و وای فای بازار این محصولات را فراگیر نموده است.
کمپانی انکر (Anker) از معروفترین برندهای سازنده ی پاور بانک ها در سرتاسر جهان است که توانسته در این زمینه رتبه ی اول فروش سایت آمازون را کسب نماید. این کمپانی با معرفی و ارائه انواع مختلف پاور بانک همگام با به کاربردن تکنولوژی روز دنیا همچون تکنولوژی IQ توانسته نیاز کاربران را تامین کند به گونه ای که کمتر کاربری می توان یافت که محصول مناسبی برای نیاز خود یافت نکرده باشد.با وجود این تنوع چشمگیر از محصولات انکر، این برند در کشور ما چندان شناخته شده نیست. اما با بررسی اجمالی چند محصول آن می توان به راحتی متوجه تفاوت کیفیت و کارآیی محصولات این برند گردید.

درباره ساعت های مای کرونوز

با هوشمند سازی کلیه لوازم زندگی از جمله ساعت ,مدیریت زندگی بهترین کیفیت را خواهد داشت.
کمپانی مای کرونوز (MyKronoz) تولید کننده اولین ساعت های عقربه ای هوشمند می باشد که با مجهز نمودن تکنولوژی کوارتز, صفحه نمایش های OLED, شتاب سنج ,سیستم های یادآوری و … به ساعت های خود توانسته است با قیمت هایی باور نکردنی همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کرده و با سایر برندهای این محصولات به رقابت بپردازد.شرکت دکانت نمایندگی برند مای کرونوز در ایران می باشد.

درباره لوازم آشپزخانه واکو وین

کمپانی واکو وین (Vacu Vin) در سال 1985 فعالیت خودرا در زمینه تولید و پخش وسابل آشپزخانه آغاز و همواره با ارائه ایده هایی نو در زمینه وسایل منزل به ویژه لوازم چند منظوره و با کیفیت و قیمت برتر فعالیت خود را به سرعت در سطح بین الملل فراگیر نمود.
در حال حاضر تمامی محصولات این شرکت در ۸۰ کشور جهان توزیع و پخش می گردد و در ایران دکانت تنها نماینده رسمی محصولات این کمپانی می باشد.