نمایندگی رمینگتون-01

درباره شرکت رمینگتون

رمينگتون به عنوان يكي از راهبران جهاني در زمينه زيبايي، بهداشت و مراقبت‌هاي شخصي، محصولات پيشروي خود را با الهام گرفتن از آخرين مدلهاي روز با هدف مدگرايي و مشتري مداري به بازار عرضه مي‌‌‌‌كند.
به عنوان رهبر اين راه ،اولين كمپاني كه ريش تراش‌هاي برقي را حدود 70 سال پيش به بازار عرضه كرد و همچنين به عنوان اولين برند در زمينه ساخت وسايل الكتريكي خود را موظف به توليد در بالاترين سطح كيفيت و پيشگام در نوآوري‌هاي تكنيكي پيشرفته می داند تا بدین وسیله قادر به پاسخگویی  تمامي نيازهاي مشتری باشند.
هدف رمينگتون توليد محصولاتي با كارآيي واقعي جهت استفاده مردم امروز، در کنار اشراف به نیاز های مخاطبین خود است.

نمایندگی رمینگتون-02

درباره تریمر(اصلاح کننده های موی گوش و بینی) رمینگتون

یکی دیگر از محصولات شرکت رمینگتون، دستگاه اصلاح کننده موی گوش ، بینی و ابرو  برای آقایان می باشد. سادگی کار با این دستگاه و کیفیت بالا در اصلاح ، باعث گردیده که به سرعت از محبوبیت بالایی در میان افراد با سلایق مختلف برخوردار گردد.

 

درباره حالت دهنده و اتوی موی رمینگتون

از جمله محبوب ترین محصولات تولید شده توسط شرکت رمینگتون ، دستگاه حالت دهنده و اتوی مو می باشد. کیفیت ساخت بالا ، ضمن توجه به نیاز های متفاوت و ایجاد تنوع در محصولات موجبات افزایش تقاضا را به سرعت برای این برند ایجاد نمود. استفاده از صفحات سرامیکی ،تفلون ،فتوسرامیک ،تیتانیوم ،نانو سرامیک ،سرامیک پیشرفته و فلز پاسخگوی بسیار مناسبی برای تمامی افراد بوده و به میزان بسیار بالایی توانسته رضایت مخاطبان خود را فراهم نماید.

 

درباره بیگودی برقی رمینگتون

از جمله محبوب ترین محصولات تولید شده توسط شرکت رمینگتون ، دستگاه بیگودی و فر کننده مو می باشد. کیفیت ساخت بالا ، ضمن توجه به نیاز های متفاوت و ایجاد تنوع در محصولات همگام با تکنولوژی های روز دنیا ,موجبات افزایش تقاضا را به سرعت برای این برند ایجاد نمود. استفاده از صفحات سرامیکی ،تفلون ،فتوسرامیک ،تیتانیوم ،نانو سرامیک ،سرامیک پیشرفته و فلز , با قابلیت تنظیم دمای مختلف برای انواع موها سایر قابلیت ها همچون سیستم ایمنی قفل دما , سر نرم کننده یونی ,صفحه نمایشگر ,سیم گردان و … پاسخگوی بسیار مناسبی برای تمامی افراد بوده و به میزان بسیار بالایی توانسته رضایت مخاطبان خود را فراهم نماید.

 

درباره سشوارهای رمینگتون

از جمله محبوب ترین محصولات تولید شده توسط شرکت رمینگتون ، سشوار و حالت دهنده مو می باشد. کیفیت ساخت بالا ، ضمن توجه به نیاز های متفاوت و ایجاد تنوع در محصولات همگام با تکنولوژی های روز دنیا و در انواع مختلف خانگی, حرفه ای , مسافرتی,پایه دار و … با قابلیت های متنوع تولید یون , کراتینه, تنظیم دما و ..موجبات افزایش تقاضا را به سرعت برای این برند ایجاد نمود.

 

درباره ماشین های اصلاح رمینگتون

از دیگر محصولات محبوب تولید شده توسط شرکت رمینگتون ، ماشین های اصلاح این شرکت می باشد. کیفیت ساخت بالا ، ضمن توجه به نیاز های متفاوت و ایجاد تنوع در محصولات همگام با تکنولوژی های روز دنیا و در انواع مختلف ماشین های اصلاح چرخشی(سه تیغه) ،فویلی و تریمر با امکان تنظیم قابلیت اصلاح, مجهز به تیغه های خود تیز شونده و سایر قابلیت های دیگر به درستی پاسخگوی نیاز ها بوده وتوانسته به سرعت محصولات خود را در سطح بین الملل عرضه نماید.