نمایندگی سیلیکون پاور-01

درباره شرکت سیلیکون پاور

کمپانی سیلیکون پاور از فعالان صنعت ذخیره سازی در جهان است که فعالیت خود را از سال 2003 میلادی به همت گروهی از متخصصان علاقه‌مند به حوزهٔ تجارت بین‌الملل، بازاریابی جهانی و مهندسان این صنعت ذخیره‌سازی آغاز و مسیر پیشرفت را به سرعت طی نمود به گونه ای که در سال 2010 رتبه 11 ام را از لحاظ سرعت رشد در میان 1000 تولید کننده برتر کشور تایوان به خود اختصاص داد و در زمینه فعالیت خود نیز موفق به کسب رتبه نخست کشور خود گردید.
همزمان با گسترش فعالیت های سیلیکون پاور علاوه بر کشور تایوان ،شعبه هایی در کشور های ژاپن ،هلند ،روسیه ،چین ، هند ،آمریکا و شبه جزیره بالکان نیز تاسیس گردید.
در حال حاضر، محصولات سیلیکون پاور شامل کارت حافظه، فلش مموری، کارت ریدر، ماژول DRAM، درایو سالید استیت و هارد اکسترنال است که در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به مشتریان و کاربران عرضه می‌شود.

نمایندگی سیلیکون پاور-02

درباره فلش مموری های سیلیکون پاور

یکی از معتبر ترین و خوش‌نام‌ترین برندهای موجود در دنیای تجهیزات ذخیره‌ساز و فلش مموری ها سیلیکون پاور (Silicon Power) هست که در ظرفیت های متفاوت با جدید ترین تکنولوژی های روز در متنوع ترین طراحی کشویی ، فانتزی،کلیکی،تاشو ، OTG ساخته و به بازار عرضه گردیده است.

درباره هارد اکسترنال های سیلیکون پاور

کمپانی Silicon Power با در نظر گرفتن نیاز روز بازار جهانی برای انواع مصارف مختلف ،هارد دیسک اکسترنال در ظرفیت های مختلف چه به صورت قابل حمل و چه به صورت رومیزی با قابلیت های مختلف تولید و در بازار جهانی عرضه نموده است که در نظر گرفتن نیاز بازار در کنار خلاقیت و ایده پردازی این شرکت توانسته جایگاه ویژه ای را در این بازار رقابتی برای خود ایجاد نماید.

درباره رم های میکرو اس دی سیلیکون پاور

افزایش قابلیت و کیفیت دستگاه های دیجیتالی و هوشمند ،موجب افزایش حجم عکس ها و فیلم هایی که با آن ها گرفته می شود ،گردیده است بنابراین نیاز به فضای بیشتری جهت  ذخیره سازی در دستگاه های خود را خواهیم داشت. با پیدایش این نیاز در بازار دنیای دیجیتال شرکت سیلیکون پاور نیز از این بازار باز نمانده و با تولید و ارائه حافظه های SD با ظرفیت های متنوع و سرعت های متفاوت ،موفق گردیده حجم قابل توجهی از این بازار را در سطح جهان به خود اختصاص دهد.