نمایندگی فیلیپس-01

درباره شرکت فیلیپس

شرکت فیلیپس که نام آن امروزه در حوزه های تجهیزات روشنایی ،لوازم خانگی ، وسایل شخصی ،سیستم های پزشکی ، لوازم و تجهیزات الکترونیکی از برند های مطرح در سطح بین الملل می باشد ،کار خود در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس در کشور هلند آغاز نمود.شروع به کار این شرکت با هدف تولید انبوه لامپ های الکتریکی آغاز گردید و به مرور ،خط تولید سایر تجهیزات ووسایل برقی را به کارخانجات تولیدی خود افزود و در حال حاضر توانسته در بخش روشنایی در زمینه تولید انواع مختلف لامپ و نور افکن ، در بخش سیستم های پزشکی در زمینه سیستم های عکس برداری ،عارضه یابی پزشکی و خدمات بالینی و در بخش محصولات الکترونیکی در زمینه تولید نمایشگر ها ، وسایل صوتی و تجهیزات چند رسانه ای ، ویدئو و شبکه های خانگی حجم زیادی از تقاضای بازار را به خود اختصاص دهد.
درحال‌حاضر، باتوجه به سیاست این شرکت، مبنی بر روان‌سازی کارها و ساده‌سازی ساختار سازمانی، تمامی فعالیت‌ها در سه حوزه اصلی فناوری، بهداشت و شیوه‌های زندگی، متمرکز شده است.

 نمایندگی فیلیپس-02

درباره فلش مموری های فیلیپس

از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت فیلیپس ، فلش مموری های آن می باشد که در انواع مدل های کشویی ،فانتزی،کلیکی،تاشو ،لوکس، OTG ساخته و به بازار عرضه گردیده است. کیفیت ساخت بالای فلش مموری های این شرکت ، جایگاه خود را در بازار رقابت این محصولات ایجاد نموده و تبدیل به محبوب ترین ها در میان شرکت های تولید کننده فلش مموری ها گردیده است.

درباره ماشین های اصلاح فیلیپس

با توسعه شرکت فیلیپس و تکمیل خطوط تولید خود ،فضای ورود این شرکت به عرصه تولید محصولات شخصی برقی با تولید ماشین های اصلاح ایجاد شد. گروه تجاری فیلیپس توانست با نوآوری در محصولات خود و تولید انواع مختلف ماشین های اصلاح چرخشی(سه تیغه) ،فویلی و تریمر به درستی به نیاز مندی ها پاسخ داده و به سرعت محصولات خود را در سطح بین الملل عرضه نماید.

 

درباره تریمر(اصلاح کننده های موی گوش و بینی) فیلیپس

یکی دیگر از محصولات شرکت فیلیپس ، دستگاه اصلاح کننده موی گوش ، بینی و ابرو  برای آقایان می باشد. سادگی کار با این دستگاه و کیفیت بالا در اصلاح ، باعث گردیده که به سرعت از محبوبیت بالایی در میان آقایان برخوردار گردد.

درباره حالت دهنده و اتوی موی فیلیپس

از جمله محبوب ترین محصولات تولید شده توسط شرکت فیلیپس ، دستگاه حالت دهنده و اتوی مو می باشد. کیفیت ساخت بالا ، ضمن توجه به نیاز های متفاوت و ایجاد تنوع در محصولات موجبات افزایش تقاضا را به سرعت برای این برند ایجاد نمود. استفاده از صفحات سرامیکی ،تفلون ،فتوسرامیک ،تیتانیوم ،نانو سرامیک ،سرامیک پیشرفته و فلز پاسخگوی بسیار مناسبی برای تمامی افراد بوده و به میزان بسیار بالایی توانسته رضایت مخاطبان خود را فراهم نماید.