نمایندگی لسی-01

درباره شرکت لسی

شرکتLaCie از سال ۱۹۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود و تیم مهندسی متشکلی از با تجربه ترین مهندسان الکترونیک و طراحان نرم افزار در سراسر جهان را به استخدام خود درآورد تا همکاری با افرادی حرفه ای چون نیل پولتون , بهترین طراح اسکاتلندی, شرکت لسی را به یکه تازی در بازار رقابت برساند.ترکیب طراحی و تکنولوژی در این شرکت سبب گردیده تا محصولات آن در عین زیبایی ,از عملکرد های فوق العاده ای بهره مند گردند.
شرکت لسی دارای دو کارخانه٬ یکی در ایالت اورگن آمریکا و دیگری در فرانسه است و در ۱۵ کشور دنیا نمایندگی فعال دارد.
از جمله نوآوری های متعدد شرکت LaCie می توان به ساخت اولین بردUSB FireWire ، درایو SCSI، هارددیسک های تغذیه شونده توسط مدار USB، درایوهای خارجی SATAو هارددیسک های مجهز به درگاه FireWire 800 اشاره کرد.

 نمایندگی لسی-02

درباره فلش مموری های لسی

لسی شرکتی فرانسوی در تولید حافظه‌های فلش و هارددیسک‌ های مقاوم آوازه‌ای جهانی دارد. فلش مموری های این برند از نظر سرعت ,ابعاد و مقاومت بی رقیب هستند و از مقاوم ترین حافظه های خارجی تولید شده تا به امروز می باشند. طراحی فوق العاده این شرکت در کنار تکنولوژی بالای ساخت آن ضمن ارائه محصولات در انواع مختلف و با نیاز های گوناگون ,آن را به یکی از برند های معروف و البته گران قیمت و لوکس تبدیل کرده است.

درباره هارد اکسترنال های لسی

تجربه کاربری استفاده از محصولات این شرکت برای هر مخاطبی راضی کننده و کاربر پسند بوده است به گونه ای که آوازه جهانی محصولات این شرکت تاییدی برای آن می باشد و کاربری حرفه ای را برای دارنده آن رقم می زند. نوآوری ,خلاقیت در طراحی و ترکیب با تکنولوژی مشخصه اصلی محصولات این شرکت بوده که در عین سرعت ,ایمنی و قابلیت اتصال های بی نظیر در محصولات خود در بازار رقابت یکه تازی می کند.این شرکت توانسته همه نیازهای کاربران را شناسایی کرده و در تولیدات خود ,پاسخگوی آن ها باشد.