نمایندگی مای جیکا -01

درباره شرکت مای جیکا

شرکت مای جیکا فعال در زمینه تولید دستگاه های ویدیوئی دیجیتال است که توانسته در سالهای اخیر با ارائه انواع راه کار های مربوط به تجربه تماشای تلویزیون بر روی کامپیوتر ، موبایل و یا به صورت همراه جایگاه ویژه ای را در سطح بازار جهانی ایجاد نماید.
محصولات این شرکت شامل تلویزیون های اندرویدی ،دستگاه های تنظیم کننده تلویزیون ،برد های تنظیم کننده تلویزیون ،دستگاه های تبدیل کامپیوتر به تلویزیون ،دستگاه های ویدیو آداپتور ،دستگاه های تبدیل ویدیوی ،HD Media Player ، تلویزیون های قابل حمل و .. می باشد.
کمپانی مای جیکا تا به اینجا توانسته  در اقسا نقاط جهان از جمله هنگ کنگ،تایلند،استرالیا، هند ، ایران ، اروپا ، آمریکا ، مکزیک ، انگلیس،آرژانتین و برزیل فعالیت خود را گسترش داده و سهم ویژه ای را از بازار این نوع گجت های الکترونیکی به خود اختصاص دهد.
شرکت مای جیکا یک شرکت تمام مهندسی می باشد که خود را متعهد در امر طراحی ،توسعه و کیفیت بالا در  محصولات می داند و آن را جزو افتخارات خود می داند که قادر به کسب گواهینامه ISO9001:2000  کیفیت در سال 2003 گردید.خطوط تولید کارخانجات این شرکت تماما تحت استاندار ROHS هستند و بیشتر محصولات استاندارد های مربوطه را گذرانده که نشان دهنده کیفیت بالا و رقابت پذیری محصولات ، در سطح جهان را نشان می دهد.

نمایندگی مای جیکا -02

درباره گیرنده های دیجیتال مای جیکا

با استفاده از گیرنده های دیجیتال مای جیکا قادر خواهید بود تا کانالهای تلویزیون دیجیتال را بدون نیاز به اینترنت و تنها توسط امواج دیجیتال بر روی تبلت و موبایل خود مشاهده نمایید ضمن این که از شبکه های HDTV نیز پشتیبانی می کنند. این گجت های الکترونیکی توانایی ضبط شبکه های تلویزیونی بر روی تبلت و موبایل را نیز دارند که با ابعاد کوچک خود فضای زیادی را از شما اشغال نخواهند کرد و در ایجاد و دسته بندی کانالهای مورد علاقه شما کمک خواهند نمود. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود که با استفاده از سیستم Time Shifting  برنامه زنده در حال پخش را نگه دارید.

مای جیکا -03