گیرنده دیجیتال مای جیکا WiTv

( )

با گیرنده دیجیتالی MyGica WiTV تلویزیون را همراه خود داشته باشید و بصورت وایر لس روی اندروید و ios تلویزیون تماشا کنید !

  •   تکنولوژی وایرلس
  •   بدون نیاز به اینترنت توسط امواج دیجیتال 
  •   امکان شارژ گوشی در حین تماشای تلویزیون
  •   سازگار با IOS 5‏,‏ IOS 5.1 و اندروید های 4.1 به بالا
  •   دارای آنتن میله ای خارجی به منظور تقویت سیگنال
  •   امکان نصب آنتن رومیزی mygica
  • 7 روز تضمین تعویض کالا

تومان 384.000

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

بررسی گیرنده دیجیتال موبایل MyGica WiTV

با دستگاه های گیرنده دیجیتالی MyGica WiTV تلویزیون را همراه خود داشته باشید و در هر زمان و هر کجا که اراده کردید،تلوزیون مشاهده نمایید.
با استفاده از انواع گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی و یا IOS ای که در اختیار دارید به دستگاه WiTV از طریق WiFi متصل کرده و سپس به واسطه این دستگاه ،کانال های تلویزیون دیجیتال را بر روی گوشی و یا تبلت ،بدون نیاز به اینترنت ،مودم، OTG ،با کیفیت اصلی کانال های دیجیتال تلویزیون مشاهده نمایید.

گیرنده دیجیتال مای جیکا WiTv-01

در حقیقت کار این گیرنده دیجیتال قابل حمل ،دریافت سیگنال های دیجیتال تلویزیون ،با کیفیت بالا و ارسال این سیگنال ها به موبایل و تبلت به صورت بی سیم (WiFi) می باشد که برد مطلوب وایرلس برای این محصول تا 10 متر می باشد. استاندارد بی سیم برای این گیرنده دیجیتال موبایل ،WiFi b/g/n 02.11 بوده و فرکانس های (177.5 – (226.5MHz (VHF); 474 – 858MHz (UHF) را پشتیبانی می کند ضمن این که قابلیت اتصال انواع آنتن به آن را نیز  ،دارد.
این گیرنده با دارا بودن باطری داخلی قابل شارژ از طریق یک پورت Micro USB ،با کارکرد حدود 3ساعت امکان استفاده در حال حرکت و جابجایی را به شما می دهد.

با استفاده از قابلیت نمایش EPG در این گیرنده ،به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فهرست برنامه های روزانه تلویزیونی دیجیتال را مشاهده و بررسی نموده ،علاوه بر آن برنامه یک کانال را ضبط نموده و در همان زمان به تماشای شبکه ای دیگر بنشینید ،کانال ها را به صورت دستی و یا خودکار جستجو نمایید.

گیرنده دیجیتال مای جیکا WiTv-03گیرنده دیجیتال مای جیکا WiTv-02

با گیرنده دیجیتال MyGica WiTV انواع فرمت های پخش ویدئو MPEG2 MP & ML / H.264 / ISDBT / DVB-T Mepeg 4 ،حتی با قابلیت پخش زیرنویس فارسی ، پخش تصویر JPG, BMP و پخش صدای MPEG2 Audio Layer I & II / AAC را دارا می باشد.
این محصول MyGica با سیستم عامل های اندروید 4.0 به بالا و IOS نسخه 5.1 به بالا سازگار می باشد.

 

پیشنهاد می گردد از تکنولوژی وایرلس برای دریافت کانالهای تلویزیون توسط دستگاه WiTv بهره گرفته شود زیرا این دستگاه قدرت دریافت سیگنال بهتری نسبت به انواع متصل به گوشی دارد و با انواع گوشی های اندروید بدون توجه به درگاه و سوکتشان سازگار بوده و همینطور قابلیت اتصال به انواع تبلت آیفون و آیپد را داراست . بعلاوه میتوانید آن را در کنار پنجره بگذارید تا در نقاط با سیگنال کمتر بتواند سیگنال بهتری دریافت کند و تصویر بصورت وایرلس به تبلت یا گوشی شما ارسال گردد .

برنامه جدید برای دانلود witv viewer  میباشد

فیلم آنباکس witv  و نحوه کارکرد : 

خوبه خیلی خوبه