بخرید و 13,980 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0

( )

مزایا

 توانایی عملکرد مانند دسته بازی
 قابل استفاده برای سنین 8 سال به بالا
 توانایی رقص نور به همراه موزیک اختصاصی
 توانایی ربات در تقویت مهارت های ریاضی و علوم کودکان
 انجام حرکات موزون و امکان یادگیری برنامه نویسی مقدماتی توسط کاربر

 

699,000 تومان

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

Sphero 2.0
82.167 گرم
اندروید 4.4 به بالا - iOS 8 به بالا ( iPhone | iPad | iPod ) - Windows 10 - Windows 8.1 - Windows 10 Mobile - Windows Phone 8.1 Windows Phone 8
هدایت توپ از طریق بلوتوث - امکان ایجاد واقعیت افزوده با استفاده از نرم افزار - اجرای فرمان های از پیش تولید شده توسط نرم افزار - ساخت برنامه توسط نرم افزارهای MacroLab و OrbBasic
آموزش پذیر - دارای حرکت های هوشمند و نمایشی - رقص نور به همراه موزیک اختصاصی - آموزش و یادگیری برنامه نویسی ساده - توانایی عملکرد مانند دسته بازی
دفترچه راهنما - یک عدد کابل اتصال - یک عدد شارژر بی سیم - دو عدد سطح شیب دار برای پرش

بررسی توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-01

Sphero اولین توپ رباتیکی قابل هدایت با برنامه در دنیا و همراهی سطح بالا و پیچیده برای گوشی هوشمند یا تبلت شما است. با این ربات جذاب یاد بگیرید ،بازی کنید و اکتشافات کنید. موانع مسیر رو ایجاد کنید ،بازی های شبانه خانوادگی خود را با بازی های سرگرم کننده چند نفره به روز کنید و یا بدون این که دانشمند در حوزه ربات و راکت باشید به کودکان خود برنامه نویسی و ساخت ربات با قابلیت های مختلف را آموزش دهید.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-02

Sphero2.0 با سرعت تا 4.5 مایل بر ساعت چرخش انجام می دهد و با دستگاه شما به وسیله بلوتوث Pair شده و تا برد بیش از 30 متر از آن پشتیبانی می کند. صفحه شارژ القایی Sphero 2.0 تا ۳ برابر روشن تر و درخشان تر از نسخه اولیه آن بوده و در برابر آسیب حیوانات خانگی و آب مقاوم می باشد و کاملا آماده ماجراجویی و حادثه همراه شما است.بنابراین با استفاده از برنامه های واقعیت افزوده برای این محصول اتاق نشیمن را به بازی خود وارد کرده و در فضای خانه ربات هوشمند خود را کنترل کنید.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-03

 با خرید این محصول همراه با آن در بسته بندی آن ۲ سطح شیبدار دریافت می کنید و می توانید از میان بیش از 30 برنامه برای راه اندازی یک دنیای جدید از گیم پلی تلفن همراه ، انتخاب کنید.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-05

در صورتی که دیوایس خود را در لیست زیر یافتید امکان استفاده از این محصول برای شما فراهم می باشد :
اکثر دستگاه های اندرویدی نسخه 2.2 به بالا که مجهز به بلوتوث و صفحه نمایش لمسی باشند.
پشتیبانی از ویندوز دسکتاپ و تبلت نسخه 8.1 و ویندوز فون نسخه 8.0

دستگاه های IPHONE ,IPAD,IPOD  :

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-06

محتویات بسته بندی در Sphero

  • ربات Sphero 2.0
  • ۲ سطح شیبدار
  • پایه شارژ القایی
  • راهنمای کاربری
  • آداپتور برق سازگار با ولتاژ های 110V - 240V
  • بازی و برنامه های موجود در App Store, Google Play, Windows Store

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0

مشخصات فنی

ربات Sphero 2.0 سازگار با سیستم عامل های IOS ,Android ,Windows بوده و با سرعت 4.5 مایل بر ساعت حرکت می کند که درکنار پوسته پلی کربنات مقاوم آن سبب گردیده تا حادثه ها را دنبال کنید و موانع را بر روی زمین ،چمن ، آب و ... تعقیب کنید.

به کارگیری نور های رنگی LED در ساخت همراه با امکان تغییر رنگ تابش آن از طریق برنامه ،زیبایی و جلوه آن را به خصوص حین انجام حرکات نمایشی دوچندان نموده است.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0-08

برد اتصال ارتباط بلوتوثی با این ربات به بیش 30 متر می رسد و به این ترتیب نیاز شما را در تعقیب ربات برای کنترل آن کمتر می کند.این ربات به وسیله پایه شارژ القایی ،شارژ شده و با یکبار شارژ کامل می توان تا بیش از ۱ ساعت از این کوچک هوشمند استفاده کرد.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0

وجود بیش از 30 برنامه موجود  برای راه اندازی یک دنیای جدید از بازی و انجام بازی های جدید ،انجام برنامه ریزی داخلی ربات ،آپدیت های پیوسته که ویژگی ها و روش های جدید بازی را در اختیار قرار می دهند و همچنین به روزرسانی خودکار سیستم عامل از ویژگی های مهم در این نسخه از ربات می باشد.

توپ هوشمند Orbotex Sphero Robotic 2.0

  ویدئو