مچ بند و مربی ورزشی Moov

( )

مچ بند و مربی ورزشی تمام عیار و ضد آب Moov :

  • راهنمای تمرینات بصورت صوتی ( پخش از طریق تلفن همراه )
  • دارای سنسور های دقیق برای انجام هرچه درست تر تمرینات
  • دارای مد های پیاده روی , شنا , دوچرخه سواری و...
  • دارای بند مخصوص برای اتصال به مچ پا
  • محاسبه میزان کالری سوزانده شده
  • عمر طولانی باتری تا 6 ماه
  • ضد آب  • 7 روز تضمین تعویض کالا

تومان 1.100.000

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

9 از 10
9 از 10
9 از 10
9 از 10
Moov
ورزشی
16 گرم
8.9*0.3*1.1 اینچ
پلاستیک مرغوب
پلاستیک با کیفیت
با اندروید و iOS
گام شمار - ژیروسکوپ
CR123A با عمر 6 ماه
Moov Coach
دارای انواع مد دوچرخه سواری ,پیاده روی,آموزش بوکس,آموزش حرکات ورزشی و...
6ماه

معرفی مچ بند و مربی ورزشی تمام عیار و ضد آب Moov :


مچ بند و مربی ورزشی Moov دارای تعداد زیادی مد ورزشی و تمرینات ورزشی می باشد که با استفاده از نصب نرم افزار مخصوص مچ بند و مربی ورزشی Moov  میتوانید به تمامی مد ها و دستیار صوتی مچ بند و مربی ورزشی Moov  دسترسی داشته باشید که شما را برای انجام هرچه بهتر تمرین ها و پیگیری حرکات شما و راهنمایی به شما یاری میکند .

مچ بند و مربی ورزشی Moov  دارای خاصیت ضد آب و مربی دقیق شنا می باشد که شما میتوانید با استفاده از مچ بند مهارت خود  در تنفس و حرکات شنا را یک پله ارتقا دهید همچنین مچ بند و مربی ورزشی Moov نظارت دقیقی بر روی شما انجام میدهد و از سکته مغزی شما را دور نگه میدارد پس میتوانید با خیال راحت به شنا بپردازید و اطلاعات دقیقی را از مچ بند و دستیار صوتی دریافت کنید .

ویدئو معرفی مچ بند و مربی ورزشی Moov :

مچ بند و مربی ورزشی Moov دارای سنسور 3D دقیق  ( OMNI MOTION 3D SENSOR ) می باشد  که با توجه به تمرینات و مد ورزشی خاصی که تعیین کرده اید شما را یاری میکند مثلا زمانی که تمرین بصورتی است که باید دست خود را کاملا بالا بیاورید و اگر دستتان را را نصف بدنتان بالا بیاورید حرکت شما در برنامه ضبط نمیشود و دستیار صوتی آن حرکت را در شمارش حرکات شما تاثیر نمیدهد پس میتوان بدین گونه بیان کرد که حسگر دقیق در تمام جهات کار میکند و نظارت دقیقی برای ارتقاء توانایی شما داراست .


پس دیگر لازم نیست شما برای انجام ورزش های مورد علاقه خود مربی خصوصی بگیرید میتوانید با استفاده از مچ بند و مربی ورزشی Moov یک مربی تمام عیار را با خود داشته باشید و زمانی که ورزش میکنید مسافت طی شده زمان انجام ورزش و کالری که سوزانده اید یا سرعت حرکت خود را مشاهده کنید و دستیار صوتی نیز به شما کمک میکند و نظارت دقیقی بر روی حرکات شما دارد و بسته به نوع فعالیت مثلا اعلام میکند که سرعت خود را بیشتر کنید و یا.... همچنین کیفیت خواب و زمانی که فعالیت انجام میدهید را مورد ارزیابی قرار میدهد.

پس میتوان گفت مچ بند ورزشی Moov یک مربی کامل و تمام عیار و یک دکتر سلامتی می باشد که همیشه همراه شماست در هر زمان و هر مکانی که شما نیاز به کمک داشته باشید شما را یاری میکند .

در آخر میتوان گفت مچ بند Moov دارای مدهای بسیار متنوع و لول های مختلف برای انجام ورزش مورد نظر شما می باشد که همراه با شما ارتقاء پیدا میکند پس باید شما با مچ بند کار کنید و مد مورد نظر خود را پیدا کنید.

امتیازات و رتبه کسب کرده در آزمایشات گجت سنتر (امتیازات از 10 نمره)

9 از 10
9 از 10
9 از 10
9 از 10

مشخصات کلی

Moov
ورزشی

مشخصات صفحه نمايش

مشخصات ظاهری

16 گرم
8.9*0.3*1.1 اینچ
پلاستیک مرغوب
پلاستیک با کیفیت

مشخصات فنی

با اندروید و iOS
گام شمار - ژیروسکوپ
CR123A با عمر 6 ماه
Moov Coach

امکانات

6ماه

سایر ویژگی‌ها

دارای انواع مد دوچرخه سواری ,پیاده روی,آموزش بوکس,آموزش حرکات ورزشی و...