پنل های لمسی ASANEH

( )

نصب آسان پنل های لمسی ASANEH بدون نیاز به تخریب و سیم کشی جداگانه سیستم روشنایی منزل و یا محل کار شما را هوشمند و قابل برنامه ریزی می کند!

  • نمایشگر LEDبرای تشخیص در شب
  • توانایی کنترل از راه دور به وسیله اینترنت
  • ارتباط کلید با سیستم مرکزی به صورت دو طرفه
  • امکان زمان بندی و برنامه ریزی هر یک از روشنایی ها
  • خاموشی خودکار پس از قطع برق برای صرفه جویی انرژی ASANEH
  • ضمانت 1 ساله

0 تومان

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

PS-01
ورودی 220 AC ، خروجی 10A
نمایشگر LEDبرای تشخیص در شب،خاموشی خودکار پس از قطع برق برای صرفه جویی در انرژی ،صفحه لمسی خازنی حساس با کارایی بالا
IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi با قدرت 20dBm

بررسی پنل های لمسی ASANEH

کلیدهای شکلی آسانه با طراحی مدرن ، ظاهری زیبا، کیفیت بالا با تنوع رنگ ، شکل  و امکانات ، مطابق با سلیقه و بودجه های متنوع ارائه می گردد. این پنل های لمسی بدون نیاز به تخریب و سیم کشی ساختمان ، جایگزین کلیدهای موجود در ساختمان می شوند. کاربردهای متفاوتی مانند هوشمند سازی سیستم روشنایی منزل و یا محل کار و برنامه ریزی آن از کاربردهای کلیدهای شکلی آسانه  است.تنوع در طراحی برای کاربرد های لوکس و زندگی مدرن  ، دوام ، همامنگی با دکوراسیون های متفاوت ، کنترل هوشمند و از راه دور از ویژگی های این پنل های لمسی است .   

پنل های لمسی

اصلی ترین کاربرد این کلید و پنل های لمسی استفاده برای منازل، دفاتر کار ، واحدهای تجاری و هتل ها می باشد. نصب آسان بدون تخریب و قابل استفاده بودن در انواع قوطی و کلید استاندارد ، کارکرد با تمامی لامپ ها و لوازم برقی موجود در بازار و قابلیت کنترل از راه دور به وسیله اینترنت و امکان کنترل با نرم افزار های موبایل و تبلت از ویزگی های این کلیدهای شکلی می باشد.علاوه بر این ارتباط کلیدها با سیستم مرکزی به صورت دوطرفه ، نمایشگر LEDبرای تشخیص در شب ، امکان برنامه ریزی و زمان بندی هر یک از روشنایی ها ، صفحه لمسی خازنی حساس با کارایی بالا و خاموشی خودکار پس از قطع برق برای صرفه جویی انرژی از مزایای این پنل لمسی است.

مشخصات کلی

PS-01

مشخصات فنی

ورودی 220 AC ، خروجی 10A

سایر ویژگی‌ها

نمایشگر LEDبرای تشخیص در شب،خاموشی خودکار پس از قطع برق برای صرفه جویی در انرژی ،صفحه لمسی خازنی حساس با کارایی بالا
IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi با قدرت 20dBm