ماژول کنترل شیرآلات هوشمند ASANEH

( )

ماژول کنترل شیرآلات هوشمند ASANEH با سیستم کنترل از را دور و خودکار از خسارات ناشی از نشت گاز و آب هنگامی که در خانه نیستید جلوگیری می کند!

  • استفاده در آبیاری و کشاورزی
  • قطع خودکار در صورت بروز حادثه 
  • کنترل شیرهای آب و گاز ورودی ساختمان
  • ارتباط با شبکه WiFi و دریافت فرمان باز و بسته شدن و اجرا
  • باز و بسته کردن انواع شیر آلات برقی یا آنهایی که به موتور برقی مجهزند
ASANEH
  • ضمانت 1 ساله

0 تومان

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

MR-V1
5.5x5.0x2.0 سانتی متر
ورودی 12V DC ، خروجی 12V DC
عملکرد تحت شبکه خانه هوشمند آسانه ، قطع خودکار در صورت بروز حادثه ، برنامه خودکار برای باز و بسته شدن
IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi با قدرت 20dBm

بررسی ماژول کنترل شیرآلات هوشمند ASANEH

برای جلوگیری از خسارات ناشی از نشت گاز و آب در ساختمان ، سیستم کنترل از را دور و خودکار برای بستن شیرهای ورودی ساختمان در نظر گرفته شده است.  ماژول کنترل شیرآلات هوشمند ASANEH برای باز و بسته کردن شیر های برقی و یا شیرآلاتی که با موتور برقی تجهیز شده اند به کار می رود.  با نصب بازوی الکتریکی و کنترلر بر روی شیرهای معمولی ، بدون نیاز به تعویض شیرهای قدیمی به آسانی میتوان از این قابلیت استفاده کرد. هنگام نشت آب و گاز سنسورهای مربوطه فعال شده با اعلام هشدار های لازم از طریق سیستم مرکزی ، فرمان بسته شدن شیرها به کنترلر ها ارسال و عمل بسته شدن صورت می گیرد.میتوانیم با استفاده از موبایل و اینترنت فرمان بسته شدن شیر ها را از راه دور ارسال کنیم .

ماژول کنترل شیرآلات هوشمند

با استفاده از نرم افزار کنترل شیر آلات برقی حالت های متفاوتی را می توان برنامه ریزی کرد. این ماژول با  ارتباط به شبکه WiFi فرمان باز و بسته شدن را  دریافت و اجرا می کند. کاربرد این ماژول در مصارف مختلف مانند تاسیسات خانگی و صنعتی از جمله کنترل شیرهای آب و گاز ورودی ساختمان و موارد دیگری مانند آبیاری و کشاورزی است .ارتباط با شبکه WiFi و ارتباط مستقیم با موبایل بدون نیاز به شبکه ، عملکرد تحت شبکه خانه هوشمند آسانه ، قطع خودکار در صورت بروز حادثه (نشت آب و گاز از شیرهاب ورودی ساختمان ) و برنامه خودکار  برای باز و بسته شدن (آبیاری ) به وسیله کنترل از راه دور و اینترنت از ویژگی های این ماژول می باشد.

کنترل-هوشمند-شیرآلات01

مشخصات کلی

MR-V1

مشخصات ظاهری

5.5x5.0x2.0 سانتی متر

مشخصات فنی

ورودی 12V DC ، خروجی 12V DC

سایر ویژگی‌ها

عملکرد تحت شبکه خانه هوشمند آسانه ، قطع خودکار در صورت بروز حادثه ، برنامه خودکار برای باز و بسته شدن
IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi با قدرت 20dBm