هدست بلوتوثMINIX Bluetooth Headset NT-1

( )

هدست بلوتوثی MINIX NT-1 با کیفیت صدای عالی قابل استفاده به عنوان هدست گوشی موبایل برای برقراری تماس ، مکالمه و تنظیم صوتی موبایل!

  • اتصال وایرلس با بلوتوث
  • پشتیبانی از تکنولوژی جدید NFC
  • طراحی ارگونومیک با گوشی های چرمی 
  • اتصال هم زمان به دو دستگاه ( Multi-Link )minix
  • 7 روز تضمین تعویض کالا

145,000 تومان

اتمام موجودی

افزودن به لیست دلخواه

هدست بلوتوث NT-1
اتصال هم زمان به دو دستگاه Multi - Link ، پشتیبانی از تکنولوژی جدید NFC

بررسی هدست بلوتوثMINIX Bluetooth Headset NT-1

هدست بلوتوثیMINIX NT-1 سبک و راحت برای استفاده طولانی مدت ، همراه با طراحی ارگونومیک با گوشی های چرمی قابل استفاده با گوشی موبایل برای برقراری یا قطع تماس ، مکالمه و کنترل صدای موبایل است که به راحتی می توانید هنگام حرکت به تماس هایتان پاسخ دهید.بسیار مناسب برای انجام بازی های آنلاین و گیمرها و کاملا سازگار با کنسول های گیم مانند XBox  و Playstation  می باشد.اتصال وایرلس به وسیله بلوتوث و همچنین اتصال به صورت هم زمان به دو دستگاه Multi - Link از ویژگی های این هدست بلوتوثی است.

هدست بلوتوثیNT-1-07

صدای باکیفیت ، رسا ، شفاف با فرکانس های بسیار دقیق لذت گوش دادن به موسیقی را با MINIX Bluetooth Headset NT-1 دو چندان بیشتر می کند.می توانیدMINIX NT-1 را با یک تماس به موبایل خود با قابلیت NFC متصل نمایید.تنها کافی است گوشی موبایل خود را به لوگوی NFC که روی هدست هک شده نزدیک کنید.

هدست بلوتوثیNT-1-06

هم زمان با گوش دادن به موسیقی می توانید تماس هایتان را با یک کلید بدون گوشی پاسخ دهید.NT-1 به طور خودکار بین موسیقی و تماس سوییچ می کند و به راحتی میتوان صدای موسیقی یا تماس را به وسیله کلید ، کم و زیاد کرد .می توانید به وسیله ی فرمان های صوتی گوشی موبایل خود را کنترل کنیدزیرا سازگاری کامل با Siri و Google Now دارد.

هدست بلوتوثیNT-1-12هدست بلوتوثیNT-1-11هدست بلوتوثیNT-1-15هدست بلوتوثیNT-1-13هدست بلوتوثیNT-1-17هدست بلوتوثیNT-1-16هدست بلوتوثیNT-1-14 هدست بلوتوثی مینیکس NT-1 دارای یک عدد باتری لیتیوم - یونی قابل شارژ که باعث افزایش زمان بازدهی می گردد و بدون نیاز به شارژ مکرر زمان طولانی و مداوم حدود 10 ساعت  به موسیقی گوش کنید. اگر با گوشی iPhone و یا تبلت iPad کار می کنید که دارای iOS 5  به بالا هستند با استفاده از نمایشگر وضعیت باتری از میزان شارژ هدست خود با خبر می شوید. 

مشخصات کلی

هدست بلوتوث NT-1

سایر ویژگی‌ها

اتصال هم زمان به دو دستگاه Multi - Link ، پشتیبانی از تکنولوژی جدید NFC