ساعت هوشمند مدل T500 PLUS

دارای صفحه نمایش با حاشیه کمتر

2,162

ساعت هوشمند مدل T500 PLUS یکی دیگر از ساعت های طرح اپل موجود در فروشگاه گجت سنتر میباشد که در اینجا به بررسی آن خواهیم پرداخت.
ساعت هوشمند مدل T500 PLUS نسخه کامل شده ی ساعت t500 میباشد که شرکت سازنده در این مدل تمام ایرادات و لگ های مورد قبل را برطرف کرده و این اسمارت واچ فوق العاده را در اختیار شما قرار داده است . این ساعت هوشمند با صفحه نمایش 44 میلی متری با رزولوشن 385*320 چه در محیط داخل و چه بیرون (در آفتاب) تصویری با کیفیت را به شما نمایش میدهد همچنین صفحه نمایش این مدل نسبت به مدل قبلی دارای حاشیه بسیار کمتری و نیز تاچ بهتری شده است که باعث شده کندی و پرش های مشهود در مدل قبلی در این نسخه دیده نشود.این ساعت هوشمند دارای باتری 180 میلی آمپری با  کیفیت نیز میباشد که بسته به نوع استفاده ی شما حدودا 2 تا 3 روز در حالت آماده به کار شما را بی نیاز از شارژ کردن میکند.

ساعت هوشمند مدل T500 PLUS

از تشابهات بین ساعت هوشمند مدل T500 PLUS و ساعت های اپل میتوان به قابلیت اتصال به ربات siri اشاره کرد که بااستفاده از این قابلیت میتوانید به صورت صوتی به ساعتتان فرمان دهید تا آن را اجرا نماید. یکی از محاسن ساعت های هوشمند طرح اپل این است که این اسمارت واچ ها بسته به نیاز کاربر از زبان های گوناگون علی الخصوص فارسی برای نمایش پیام ها ، دفترچه تلفن و مهم تر از همه منوی ساعت پشتیبانی میکند که باعث سهولت در استفاده از آنها شده است.

 T500 PLUS

ساعت هوشمند مدل T500 PLUS از حسگر شمارش ضربان قلب بهره مند شده است که از دقت مناسبی برخوردار بوده و همیشه و همه جا میتواند ضربان قلبتان را اندازه گیری کرده و شما را از وضعیت خود مطلع سازد.یکی دیگر از موارد حائز اهمیت برای ورزشکاران این است که ساعتشان دارای سنسور ها و مدهای مختلف ورزشی باشد که خوشبختانه باید گفت ساعت هوشمند مدل T500 PLUS دارای پک کاملی از مدهای ورزشی مختلف ، دارای قدم شمار برای محاسبه تعداد گام ها و نیز سنجش میزان کالری و مسافت پیموده میباشد که به آن ها کمک میکند بدون نیاز به مربی حرفه ای برای خود برنامه ریزی کنند و برای رسیدن به وزن و اندام ایده آل تلاش کنند . مد کیفیت خواب از سایر مواردی است که در ساعت های جدید موجود در بازار تعبیه شده است که کاربر بااستفاده از آن میتواند کیفیت خواب خود را بررسی کند و بتواند یک برنامه ی خواب خوب را برای خود تنظیم نماید.

 T500 PLUS

از دیگر ویژگی های ساعت هوشمند مدل T500 PLUS میتوان به قابلیت کنترل دوربین تلفن و امکان پخش موسیقی از طریق ساعت اشاره کرد. پس میتوانید آهنگهای دلخواه خود را توسط قابلیت کنترل موزیک به عقب یا جلو ببرید ، پلی و یا متوقف کنید و یا صدای آن را کم و یا زیاد کنید و نیز پس از نصب نرم افزار گوشی دوربین گوشیتان را کنترل کنید و لحظات زیبای خود فقط با تکان دست ثبت نمایید.

اسمارت واچ T500 PLUS

یکی  دیگر از مواردی که باعث شده ساعت هوشمند مدل T500 PLUS بیش از پیش خواهان داشته باشد قابلیت سفارش سازی تم های آن میباشد.یعنی شما میتوانید عکس دلخواه خود را از داخل گالری گوشی روی ساعتتان قرار دهید و بتوانید ابزار های موجود روی صفحه را جابجا نمایید و نیز یک سری امکانات آن را تغییر دهید.در انتها نیز باید گفت با وجود بلندگوهای موجود روی بدنه ی ساعت شما میتوانید در هنگام اتصال ساعت به تلفن همراهتان، توسط آن به مکالمات خود پاسخ دهید و یا با کسی تماس بگیرید.

smart watch T500 PLUS

در انتها باید این نکته را اضافه کرد که شرکت سازنده در ساخت این مدل نسبت به مدل قبلی از دقت بیشتری بهره برده به این صورت که در مدل قبل فقط بندهای سیلیکونی اپل به آن متصل میشد اما در این نسخه بدنه استانداردتر و کیفیت اجزای آن بهتر شده است که باعث شده تمامی بندهای اپل اعم از نایلونی ، میلانس و … به آن متصل شود .
پس فرصت را از دست ندهید و برای این خرید ساعت هوشمند مدل T500 PLUS با ما تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.